Aktualności

 

 

Porady zdalnie

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu Klientów, informujemy, że istnieje możliwość uzyskania porady prawnej poprzez komunikatory internetowe (np. Skype). W przypadku zainteresowania udzieleniem takiej porady prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia się (tel. 504 48 12 20).
więcej

Upadłości

Miło nam poinformować, że mec. Tatiana Marszałek zdobyła uprawienia doradcy restrukturyzacyjnego. Co za tym idzie -może pełnić m.in. syndyka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług z zakresu upadłości i restrukturyzacji WWW.MW-DORADCY.PL
więcej

Zwrot opłat za kredyt spłacony przed terminem

Konsumencie, jeżeli spłaciłeś kredyt konsumencki lub pożyczkę przed terminem określonym w umowie, sprawdź, czy bank rozliczył się z tobą z pobranych opłat. Pomagamy w ich odzyskaniu.
więcej

Kredyty w CHF

Nasza Kancelaria zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem spraw dotyczących kredytów frankowych.
więcej

Wtorki z RODO

Zapraszamy w każdy wtorek do naszej kancelarii na bezpłatne konsultacje w sprawie ochrony danych osobowych. Już 25 maja będą obowiązywać nas nowe, unijne przepisy.
więcej

Zapraszamy na szkolenie

Codziennie przetwarzasz dane osobowe swoich klientów, pracowników, pacjentów - sprawdź jakie zmiany czekają Cię od maja 2018r. Aby przygotować Twoją na firmę na wejście RODO zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 1 lutego 2018r. o godz. 10.00 w siedzibie Kancelarii
więcej

Zmiany w Kodeksie Pracy

Aktualnie komisja kodyfikacyjna pracuje nad zmianą Kodeksu pracy. Zgodnie z planem ma on być gotowy w marcu, a jego założenia mogą wejść w życie jeszcze w tym roku. Zmiany mają dotyczyć głównie likwidacji zatrudnienia na podstawie umów cywilnoprawnych oraz wysokości przysługującego urlopu.
więcej

Zarządzanie Placówką Medyczną

Zapraszamy Państwa, do lektury 100-ego numeru Zarządzania Placówką Medyczną. Jednym ze stałych współautorów magazynu jest radca prawny naszej Kancelarii - mec. Aneta Naworska.
więcej