Aktualności

 

 

Wtorki z RODO

Zapraszamy w każdy wtorek do naszej kancelarii na bezpłatne konsultacje w sprawie ochrony danych osobowych. Już 25 maja będą obowiązywać nas nowe, unijne przepisy.
więcej

Zapraszamy na szkolenie

Codziennie przetwarzasz dane osobowe swoich klientów, pracowników, pacjentów - sprawdź jakie zmiany czekają Cię od maja 2018r. Aby przygotować Twoją na firmę na wejście RODO zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 1 lutego 2018r. o godz. 10.00 w siedzibie Kancelarii
więcej

Zmiany w Kodeksie Pracy

Aktualnie komisja kodyfikacyjna pracuje nad zmianą Kodeksu pracy. Zgodnie z planem ma on być gotowy w marcu, a jego założenia mogą wejść w życie jeszcze w tym roku. Zmiany mają dotyczyć głównie likwidacji zatrudnienia na podstawie umów cywilnoprawnych oraz wysokości przysługującego urlopu.
więcej

Zarządzanie Placówką Medyczną

Zapraszamy Państwa, do lektury 100-ego numeru Zarządzania Placówką Medyczną. Jednym ze stałych współautorów magazynu jest radca prawny naszej Kancelarii - mec. Aneta Naworska.
więcej

Jak przygotować rejestratorki do obsługi pacjentów?

Pierwszy kontakt z pacjentem jest niezmiernie ważny i często właśnie on decyduje o tym, czy pacjent pozostanie w danej placówce medycznej. Rejestratorki, które dobrze wykonują swoje obowiązki i znają prawa pacjenta, to dziś podstawa prawidłowego funkcjonowania podmiotów medycznych.
więcej

Konferencja 25-26 luty 2016 Hotel Holiday Inn Bydgoszcz

W imieniu Organizatora zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Konferencję: Kontrole w podmiotach medycznych oraz odpowiedzialność za błędy medyczne - spojrzenie praktyczne.
więcej

Niezamierzony powrót świadomości podczas znieczulenia

Niezamierzony powrót świadomości podczas znieczulenia - marginalizowany problem - Konferencja 28 listopada 2015r. Miło nam poinformować, iż kolejny raz mec. Naworska i mec. Jarzembska zostały poproszone o wygłoszenie dla lekarzy anestezjologów wykładu pt. Prawne implikacje po wybudzeniach śródoperacyjnych.
więcej

Umowy przedszkoli pod lupą

"Czesne może ulec zmianie." - jeśli w Państwa umowie z rodzicami znajduje się takie postanowienie lub podobne, to zapraszamy do udziału w naszym szkoleniu, gdyż taka klauzula jest niedozwolona! A nasze spotkanie jest właśnie dla Państwa.
więcej