Doświadczenie

 

Kancelaria Naworska Marszałek  sp.k. działa na rynku usług prawniczych od 2008 roku.

 

Kancelarię tworzy zespół młodych i dynamicznych prawników, którzy postanowili połączyć swoje siły i doświadczenie w kompleksowej obsłudze zarówno przedsiębiorców o zróżnicowanym profilu działalności, jak i osób fizycznych.

Radca prawny Aneta Naworska przez kilka lat prowadziła działalność prawniczą w spółce cywilnej. Mecenas Tatiana Marszałek prowadziła również przez kilka lat własną kancelarię. W 2008 roku prawniczki te postanowiły na efektywne doradztwo prawne, wychodzenie naprzeciw potrzebom i problemom swoich Klientów. Efektem podjętych działań było zawiązanie we wrześniu 2008r. spółki komandytowej, która z dużym sukcesem działa do dziś. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu swych  założycielek  i współpracowników, profesjonalne, skuteczne i kreatywne doradztwo prawne Kancelaria prowadzi od ponad sześciu lat. Przez ten czas stała się szeroko rozpoznawalna na rynku usług prawniczych. Na początku 2013 roku z uwagi na zmianę marki, dynamiczny rozwój i powiększające się grono osób współpracujących, Kancelaria przeniosła swoją siedzibę na ul. Łubinową 46-48 lok.8

Dzięki rozbudowanej sieci współpracowników działamy efektywnie również na obszarze całego kraju. Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw o różnej naturze i stopniu skomplikowania. Nasi prawnicy mają duże doświadczenie zarówno w dziedzinach szeroko pojmowanego prawa cywilnego, jak i prawa karnego czy administracyjnego. Kancelaria zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców, w szczególności podmiotów prowadzących działalność leczniczą oraz osób fizycznych.

Wspólniczki w czasie swojej kariery zawodowej zajmowały się prowadzeniem spraw m.in. podmiotów gospodarczych, szpitali, fundacji i stowarzyszeń oraz wspierały swą wiedzą i umiejętnościami jednostki samorządu terytorialnego.